CRAZY-FAN CLUB JULIO IGLESIAS ROMANIA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO

3 participan?i

In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO

Mesaj  MONICA Mier Apr 09, 2008 12:45 pm

REVISTA EXTRA STAR PE LUNA MARTIE CONTINE UN DVD CU JULIO IN CONCERT .
Julio Iglesias revine in Romania


Julio Iglesias revine in Romania pentru a sustine o serie de concerte in luna iulie, conform site-ului oficial al artistului.

Spectacolele fac parte din cadrul turneului `2008 World Tour`, care ajunge in Europa la sfarsitul lunii mai si mai trece prin tari precum Croatia, Turcia, Ucraina, Slovenia, Serbia si Rusia.

Primul concert pe 2008 al artistului spaniol in tara noastra va avea loc la Brasov. Julio Iglesias va canta in Piata Sfatului pe data de 14 iulie.

Peste doua zile, in 16 iulie, va urma un spectacol la Cluj-Napoca, pe Stadionul Municipal "Ion Moina". Apoi, artistul va traversa tara pentru a canta la Constanta, in sala de spectacole Port 1, pe data de 19 iulie.

Julio Iglesias a sustinut o serie de concerte in Romania si anul trecut. Atunci artistul spaniol s-a intalnit cu fanii din Bucuresti, Timisoara, Bacau si Constanta
MONICA
MONICA

Mesaje : 50
Data de inscriere : 29/02/2008
Varsta : 56

http://alejandrofernandez.forumgratuit.ro

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty Re: REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO

Mesaj  MONICA Mier Apr 09, 2008 9:13 pm

DACA ITI PLACE SI DACA VREI RORY POTI PUNE VIDEOCLPUL ASTA LUAT DE PE DVD-UL CUMPARAT CA PREZENTARE A BIOGRAFIEI LUI PE FANUL NOSTRU.



MONICA
MONICA

Mesaje : 50
Data de inscriere : 29/02/2008
Varsta : 56

http://alejandrofernandez.forumgratuit.ro

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty sper ca de data aceasta sa-l pot vedea. nu stiu daca mai gasesc undeva revista, am cautat-o dar ghinion total.

Mesaj  oanadini Joi Apr 10, 2008 8:28 pm

MONICA a scris:REVISTA EXTRA STAR PE LUNA MARTIE CONTINE UN DVD CU JULIO IN CONCERT .
Julio Iglesias revine in Romania


Julio Iglesias revine in Romania pentru a sustine o serie de concerte in luna iulie, conform site-ului oficial al artistului.

Spectacolele fac parte din cadrul turneului `2008 World Tour`, care ajunge in Europa la sfarsitul lunii mai si mai trece prin tari precum Croatia, Turcia, Ucraina, Slovenia, Serbia si Rusia.

Primul concert pe 2008 al artistului spaniol in tara noastra va avea loc la Brasov. Julio Iglesias va canta in Piata Sfatului pe data de 14 iulie.

Peste doua zile, in 16 iulie, va urma un spectacol la Cluj-Napoca, pe Stadionul Municipal "Ion Moina". Apoi, artistul va traversa tara pentru a canta la Constanta, in sala de spectacole Port 1, pe data de 19 iulie.

Julio Iglesias a sustinut o serie de concerte in Romania si anul trecut. Atunci artistul spaniol s-a intalnit cu fanii din Bucuresti, Timisoara, Bacau si Constanta
oanadini
oanadini

Mesaje : 20
Data de inscriere : 10/03/2008
Localizare : BUCURESTI-ROMANIA

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty cum pot deveni membru fan club?

Mesaj  oanadini Vin Apr 11, 2008 9:05 am

am asteptat ani la rand infiintarea unui fan club JULIO IGLESIAS si acum nu stiu cum sa ma inscriu. am incercat dar se pare ca nu apar pe lista membrilor. poate am gresit undeva. si mai vreau sa stiu unde pot gasi revista EXTRA STAR cu dvd-ul , pentru ca in drumul meu nu am gasit-o. adresa mea este oanadini@yahoo.com
multumesc daca o sa primesc raspuns.
oanadini
oanadini

Mesaje : 20
Data de inscriere : 10/03/2008
Localizare : BUCURESTI-ROMANIA

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty unde pot gasi bilete la concertul de la brasov din 14 iulie? cred ca pana acum nu s-au pus in vanzare.

Mesaj  oanadini Vin Apr 11, 2008 3:15 pm

MONICA a scris:REVISTA EXTRA STAR PE LUNA MARTIE CONTINE UN DVD CU JULIO IN CONCERT .
Julio Iglesias revine in Romania


Julio Iglesias revine in Romania pentru a sustine o serie de concerte in luna iulie, conform site-ului oficial al artistului.

Spectacolele fac parte din cadrul turneului `2008 World Tour`, care ajunge in Europa la sfarsitul lunii mai si mai trece prin tari precum Croatia, Turcia, Ucraina, Slovenia, Serbia si Rusia.

Primul concert pe 2008 al artistului spaniol in tara noastra va avea loc la Brasov. Julio Iglesias va canta in Piata Sfatului pe data de 14 iulie.

Peste doua zile, in 16 iulie, va urma un spectacol la Cluj-Napoca, pe Stadionul Municipal "Ion Moina". Apoi, artistul va traversa tara pentru a canta la Constanta, in sala de spectacole Port 1, pe data de 19 iulie.

Julio Iglesias a sustinut o serie de concerte in Romania si anul trecut. Atunci artistul spaniol s-a intalnit cu fanii din Bucuresti, Timisoara, Bacau si Constanta
oanadini
oanadini

Mesaje : 20
Data de inscriere : 10/03/2008
Localizare : BUCURESTI-ROMANIA

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty Re: REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO

Mesaj  roryta Dum Apr 13, 2008 2:22 am

oanadini a scris:am asteptat ani la rand infiintarea unui fan club JULIO IGLESIAS si acum nu stiu cum sa ma inscriu. am incercat dar se pare ca nu apar pe lista membrilor. poate am gresit undeva. si mai vreau sa stiu unde pot gasi revista EXTRA STAR cu dvd-ul , pentru ca in drumul meu nu am gasit-o. adresa mea este oanadini@yahoo.com
multumesc daca o sa primesc raspuns.

din moment ce ai si postat ceva, inseamna ca esti deja inscrisa!!... Smile
roryta
roryta
Admin

Mesaje : 236
Data de inscriere : 29/02/2008

http://rory-muzica.blogspot.com/

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty BILETE CONCERT JULIO IGLESIAS

Mesaj  roryta Mier Apr 23, 2008 12:26 am

deocamdata e prea devreme sa ne pronuntam...nici noi nu stim inca.... Crying or Very sad Dar cum aflam ceva, publicam pe site! Stai pe aproape! Wink
roryta
roryta
Admin

Mesaje : 236
Data de inscriere : 29/02/2008

http://rory-muzica.blogspot.com/

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty dvd Julio

Mesaj  oanadini Joi Apr 24, 2008 9:54 am

RORYTA a scris:deocamdata e prea devreme sa ne pronuntam...nici noi nu stim inca.... Crying or Very sad Dar cum aflam ceva, publicam pe site! Stai pe aproape! Wink
CRED ca DVD-UL CU CONCERTUL LUI JULIO, CEL CARE A APARUT CU REVISTA EXTRA STAR ESTE ACELASI CU CEL CARE SE GASESTE IN SUPERMARKETUL AUCHAN LA PRETUL DE 24 RON. EU L-AM CUMPARAT SI ESTE CONCERTUL SUSTINUT IN 1988 IN ISRAEL.
oanadini
oanadini

Mesaje : 20
Data de inscriere : 10/03/2008
Localizare : BUCURESTI-ROMANIA

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty Re: REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO

Mesaj  MONICA Joi Apr 24, 2008 8:30 pm

oanadini a scris:
RORYTA a scris:deocamdata e prea devreme sa ne pronuntam...nici noi nu stim inca.... Crying or Very sad Dar cum aflam ceva, publicam pe site! Stai pe aproape! Wink
CRED ca DVD-UL CU CONCERTUL LUI JULIO, CEL CARE A APARUT CU REVISTA EXTRA STAR ESTE ACELASI CU CEL CARE SE GASESTE IN SUPERMARKETUL AUCHAN LA PRETUL DE 24 RON. EU L-AM CUMPARAT SI ESTE CONCERTUL SUSTINUT IN 1988 IN ISRAEL.

da este concertul din Ierusalem dar cred ca din 1981 daca nu ma insel...
oricum il am de doua ori ca nu am stiut ce iau si decat lipsa mai bine cu doua !

biletele inca nu s-au pus in vanzare nicaieri
probabil vor incepe cam cu o luna inainte
stati pe bilet.ro pe site si cum apare ceva acolo vedeti imediat.
trebuie sa aflam cine il aduce de data asta ca daca este tot music management nu-i bai ca am numarul lor de telefon.
MONICA
MONICA

Mesaje : 50
Data de inscriere : 29/02/2008
Varsta : 56

http://alejandrofernandez.forumgratuit.ro

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty multumesc de raspuns. am urmarit de cand am aflat de concert pe bilete.ro si o sa urmaresc in continuare. oricum cine afla primul anunta. multumesc inca o data.

Mesaj  oanadini Vin Apr 25, 2008 11:37 am

MONICA a scris:
oanadini a scris:
RORYTA a scris:deocamdata e prea devreme sa ne pronuntam...nici noi nu stim inca.... Crying or Very sad Dar cum aflam ceva, publicam pe site! Stai pe aproape! Wink
CRED ca DVD-UL CU CONCERTUL LUI JULIO, CEL CARE A APARUT CU REVISTA EXTRA STAR ESTE ACELASI CU CEL CARE SE GASESTE IN SUPERMARKETUL AUCHAN LA PRETUL DE 24 RON. EU L-AM CUMPARAT SI ESTE CONCERTUL SUSTINUT IN 1988 IN ISRAEL.

da este concertul din Ierusalem dar cred ca din 1981 daca nu ma insel...
oricum il am de doua ori ca nu am stiut ce iau si decat lipsa mai bine cu doua !

biletele inca nu s-au pus in vanzare nicaieri
probabil vor incepe cam cu o luna inainte
stati pe bilet.ro pe site si cum apare ceva acolo vedeti imediat.
trebuie sa aflam cine il aduce de data asta ca daca este tot music management nu-i bai ca am numarul lor de telefon.
oanadini
oanadini

Mesaje : 20
Data de inscriere : 10/03/2008
Localizare : BUCURESTI-ROMANIA

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty bilete concert

Mesaj  roryta Vin Apr 25, 2008 11:44 am

perfect! urmarim si noi si ne anuntam unii pe altii cheers
roryta
roryta
Admin

Mesaje : 236
Data de inscriere : 29/02/2008

http://rory-muzica.blogspot.com/

Sus In jos

REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO Empty Re: REVISTA EXTRA STAR - DVD CONCERT LIVE JULIO

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum